Optris - Satış / Destek
Buradasınız:
Optris Aplikasyon Mühendisleri

Satış / Sestek

Optris GmbH aplikasyon mühendisleri

Müşteri memnuniyeti Optris firmasının ana hedefidir. Firma içi satış mühendislerimiz telefon üzerinden termal kamera ve infrared termometre için teknik destek, teklif gibi farklı ihtiayaçlarınıza cevap vermek için hazırdır.  

Bölgenizde bulunan satış temsilcilerimiz sizi firmanızda ziyaret etmek ve ürünlerimizi sizinle tanıştırmak için hazırdır.

Bülent Franke

Dipl.-Ing. Bülent Franke

Tel.: +49 30 / 500 197 42
Fax: +49 30 / 500 197 10

Deutsch  tl_files/bilder/icons/turkish-flag.JPG  Englisch

Buelent.Franke@optris.de

Maik Lippe

Dipl.-Ing. Maik Lippe

Tel.: +49 30 / 500 197 46
Fax: +49 30 / 500 197 10

Alman  İngiliz

maik.lippe@optris.de

Dr. Jens Sauther

Dr. rer. nat. Jens Sauther

Tel.: 030 / 500 197 25
Fax: 030 / 500 197 10

Deutsch  Englisch

Jens.Sauther@optris.de

Teresa Maya

Ing. Teresa Maya

Tel.: +49 30 / 500 197 23
Fax: +49 30 / 500 197 10

Spanisch  Deutsch  Englisch

Teresa.Maya@optris.de

Optris Vertriebsingenieur Fabian Wagner

Dipl.-Ing. Fabian Wagner

Tel.: 030 / 500 197 17
Fax: 030 / 500 197 10

Deutsch  Englisch

Fabian.Wagner@optris.de

Luc Lagorce

Luc Lagorce

Tel.: +33 632 856 213
Fax: +49 30-500 197 10

français  anglais 

Luc.Lagorce@optris.com

Downloads
Optris Ürünleri İçin
Tuana Mühendislik
Tuana Mühendislik
daha fazla bilgi

Optris on Youtube youtube kanalımızı
ziyaret ediniz

RSS-Feed Bizim haberlerimize
abone olun