Web sitemiz, teklifimizin istatistiksel değerlendirmesi ve iyileştirilmesi için çerezleri kullanmaktadır.
Veri koruma
Medya / Yenilikler
Buradasınız: Optris TRMedya / YeniliklerNews / Press Releases

En son haberler

News/Press releases

Ultra ince camlarda sıcaklık ölçümü

28. October 2019

Optris CTlaser G7 Kızılötesi Termometre 1.200 °C’ye kadar ölçer

Örneğin akıllı telefonlar ve tabletler için dokunmatik ekranlar, sıcaklık ölçüm teknolojisi konusunda özel talepleri olan ultra ince camlar kullanmaktadır. Bu kullanım için, Optris, camın yüzey sıcaklıklarını 100 ° C ila 1200 ° C aralığında doğru bir şekilde ölçebilen yeni CTlaser G7 kızılötesi termometresini piyasaya sürmüştür.

Read more …

Lazer işleme işlemleri için kompakt kızılötesi kamera

30. September 2019

Optris PI 08M ile kaydedilen 1900 ° C' ye kadar sıcaklıklar

Lazer kullanılan işlemlerde sıcaklık ölçümü, kızılötesi ölçüm teknolojisi için büyük zorluklar yaratmaktadır: Böylece kızılötesi kamera lazerin dağınık ışığına karşı duyarsız olmalıdır. Bu tür uygulamalar için Optris'in yeni PI 08M'si idealdir. Bu 800 nm'de çok dar bir bant spektral duyarlılığa sahiptir.

Read more …

Akıllı telefonunuzla IR kameraları ve pirometreleri( yüksek sıcaklık ölçer) çalıştırın

09. September 2019

Android akıllı telefon ve tabletler için Optris IRmobile Uygulaması

Optris'in kızılötesi kameraları ve pirometreleri artık bir akıllı telefon veya tablet ile kolayca çalıştırılabilir. Bunu için, kızılötesi ölçüm teknolojisi uzmanı şimdi Google Play Store'da Android için yeni IRmobile uygulamasını sunmaktadır. Kurulum sırasında bir dizüstü bilgisayarın ayrıntılı kullanımı birçok uygulamada göz ardı edilebilir.

Read more …

Otomatik Hedeflemeli Kompakt Sıcaklık Ölçüm Cihazı

12. January 2018

Kompakt Sıcaklık Ölçüm Cihazı

Optris GmbH, yenilikçi ürünü optris Xi 80 ve optris Xi 400'. Bu iki sıcaklık ölçüm cihazı, kızılötesi kamera ve kızılötesi termometrelerin faydalarını bir araya getiriyor. “Xi serisi ile, geleneksel PC ve yazılım tabanlı operasyona ek olarak, ototmatik hedef bulan, analog veya dijital çıkışlara sahip, akıllı bir pirometre gibi çalışan, yarı otonom bir sensör piyasaya sürüyoruz. Bu, makine mühendisliği alanında veya çok sensörlü uygulamalarda yeni uygulama alanları açıyor" şeklinde açıklıyor Dipl.-Ing. Torsten Czech, Optris Ürün Yönetimi Şefi.

Read more …

Yenilikler: Dünya Çapında En Küçük VGA-Çözünürlüklü Infrared Kamera

04. January 2016

Şimdi, yeni geliştirilen termal görüntüleyici, optris® PI 640, dünya çapında en küçük VGA-çözünürlüklü infrared kameradır. Geçen yıl üretilmeye başlayan optris® PI Lightweight’ten hemen bir yıl sonra, optris ikinci yeniliği olan optris® PI 640 online termal kamerasını bu yıl ki Hannover endüstriyel fuarında görücüye çıkardı.

Read more …

İlk defa, temassız sıcaklık ölçümünde, lazer ile odaklamaya paralel olarak odaklanılan bölgenin görüntüsünün eş zamanlı alınabilmesi, yeni nesil cihazlarımızla mümkündür.

28. February 2014

Video pirometreler, Optris CSvideo 2M, CTvideo 1M/2M ve Optris CTvideo 3M video işaretlemesiyle teknolojinin son geldiği noktada geliştirilen yenilikçi ürünlerdir. Optris Ürün Pazarlama Yöneticisi   Dipl. – Ing Torsten Czech’in açıklamasına göre ‘’Geleneksel laser işaretlemenin aksine , bizim yeni video işaretlemeli pirometrelerimiz, PC yada tablet ile çok daha kolay odaklama sağlar’’. Bu nedenle, ölçümü yapılacak yüzeylerin fazla sıcak olması durumunda, geleneksel lazer işaretlemesinin görünmemesi odaklama açısından sorunlara sebep olabilir. Bu gibi uygulamalarda video işaretlemeli yeni nesil pirometreler, geleneksel lazer işaretlemeli cihazlara göre  oldukça verimli şekilde kullanılabilmektedir.

Read more …

Reliable temperature measurement during heat treatment of metals

07. October 2013

Presentation of portable and stationary infrared thermometers of Optris GmbH at HK 2011

Read more …

Optris Ürünleri İçin
Tuana Mühendislik
Tuana Mühendislik
daha fazla bilgi

Optris on Youtube youtube kanalımızı
ziyaret ediniz

RSS-Feed Bizim haberlerimize
abone olun